kamangir_search_keyword.pngحدود یک هفته پیش گفتم که کمانگیر دات نت که از گوگل حذف شده بود (ببینید: کمانگیر انگلیسی “ویروسی” شد) دوباره در گوگل ایندکس می شه (ببینید: بازگشت کمانگیرانه از دیار عدم) و این البته مصادف بود با حضور مهمانانی در اینجا که اساسا مشتری کمانگیر نبودند و دنبال چیز دیگری می گشتند (ببینید:کمانگیر دات نت: فیلم سکسی همه رقم حراج کردیم!)

در یک هفته ی گذشته، موتورهای جستجو ۲۲۳۵ مورد ارجاع به کمانگیر انجام دادند. شکل روبرو نشون می ده که در حدود دو سوم موارد، کسی در جستجوی یک عبارت سکسی به اینجا رسیده.

در ادامه ی پست قبلی (ببینید:مفهوم پیچیده ای به نام “ایرانی بودن”)، از این نمودار این نتیجه رو می گیرم: کشوری هست به نام ایران با ۷۰ میلیون آدمیزاد درش. این کشور مملکت “امام زمان” ه و پر از “جوانان متدین”. ایران رو نوع دیگری هم تعریف می کنند: جامعه ای که افرادش بدنبال آزادی از یک رژیم مذهبی هستند و در جستجوی آزادی.

در واقع اونچه نگرانش هستم این ه: کاملا قابل تصوره که من و توی “آزادی خواه” به اندازه ی محمود احمدی نژاد در اشتباهیم و تمامیت خواه. در عمل هر دوی ما ایران رو طوری مدل می کنیم که میخواهیم و بیشتر به سودمان خواهد بود.

این فایل موسیقی رو یکی از دوستان فرستاده. نمی دونم این ادبیات نماینده ی چه درصدی از جامعه امروز ایران ه. اگر می دونید بفرمایید. هر چه که هست، احمدی نژاد و ما، هر دو، در برابر این موسیقی رو ترش می کنیم.

هشدار: ممکن است این فایل را شامل کلمات ِ آزارنده، توهین آمیز، و غیر اخلاقی بیابید. با صدای بلند گوش نکنید.