arton۱۰۸.jpgدر وبلاگ وارش دیدم که خانم دلارام علی به شلاق محکوم شده و حکمش هم تایید شده. علت: “اخلال در نظم عمومی” برای پیگیری حقوق زنان.

خجالت کشیدم. از اینکه یک مرد ایرانی یک زن ایرانی رو می خواد زیر شلاق بگیره برای اینکه ثابت کنه در جمهوری اسلامی انسانها برابر نیستند.

چند ساعت پیش، آشنایی فیلم تجاوز چند تبعه افغانستان به یک دختر ایرانی رو برام فرستاد. چند ثانیه ای اش رو بیشتر ندیدم ولی پر شدم از خشم. ذهنم دنبال کسی می گشت که بگیرمش زیر فحش. توی اون فیلم چهار نفر از همجنسان من یک همجنس دلارام رو بزور گرفتند برای اینکه سکس خونشون بالا رفته و این ساده ترین راه ارضاست. در اون مورد تجاوز امریه که جلوی چشممون اتفاق میافته و عاملش هم “اجنبیه” پس جوش میاریم و بعد هم حس “غیرتمداریمون” ارضا میشه. در داستان دلارام اما موضوع پیچیده تره و این بهانه خوبیه برای اینکه چشمم رو ببندم و نبینم که کار قاضی این پرونده هم عملا تجاوزه. یاد الیورتوییست نمی افتید؟ وقتی غذای بیشتر خواست و کتک خورد؟ دلارام می خواد که با قاضی یکسان باشه و قاضی حکم به کتک زدنش میده.

نگذاریم این اتفاق بیافته. این رگ غیرت رو ارتباطش رو با امور سکسی یک کمی شل کنیم. من ِ مرد ایرانی خودم رو مسوول میدونم که دلارام شلاق نخوره.

پس نوشت: محمد عزیز میگه گویا متجاوزین فیلم افغانی نبودند.