نسخه جدید بالابین رو از اینجا بگیرید: نسخه جدید بالابین – فید خوان بالاترین با امکانات بیشتر

balabin۱۲.png

دنبال کردن لینکهای کاربرها در بالاترین کار ساده ای نیست. برای این کار باید صفحات شخصی این کاربرها رو بوکمارک کرد و بعد هر از چندگاهی بازشون کرد. بعد باید در این صفحات دنبال لینکهای جدید گشت. این، خیلی کار راحتی نیست، تا وقتی که دستی انجام بشه. بالابین نرم افزاریه که این کار رو برای شما انجام می ده. اما چطور.

در بالابین می تونید دوستانتون رو اضافه کنید. با هر بار رفرش کردن، لینکهای این دوستان که شما پیش از این ندیدید لیست می شن. با انتخاب هر لینک، اون لینک در browser شما باز میشه و از لیست حذف. دقت کنید که نحوه باز شدن لینک به تنظیمات browser ربط داره. برای مثال، من از FireFox استفاده می کنم و تنظیم کرده ام که هر لینک جدید در یک صفحه جدید باز بشه. این بنظرم بهترین انتخاب برای کار با بالابین هم هست.

اولین بار که بالابین رو اجرا می کنید بعد از پرسیدن آدرس بالاترن که شما استفاده می کنید، بالابین از شما می پرسه که می خواهید یک کاربر نمونه اضافه کنه یا نه. اگر بله رو انتخاب کنید، Kamangir برای شما اضافه می شه و لینکهای این کاربر نمایش داده می شن. همیشه میشه این کاربر، یا هر کاربر دیگری رو، حذف کرد. نکته مهم اینه که زمانهایی که درخواستی از سرور بالاترین انجام میشه، نرم افزار بسیار کند میشه. این رو باید در نسخه های بعدی فکری براش کرد.

نکته مهم اینه که برای کار با بالابین شما نیازی به منوها ندارید. کلید استفاده از بالابین سه آیکون زیر هستند:

settings.png

update.gif این آیکون دنبال لینکهای جدید یک کاربر می گرده.

remove.gif اگر به دلیلی خواستید لینکهای کاربری رو حذف کنید از این آیکون استفاده کنید. یک کاربرد این آیکون زمانیه که در ابتدا یک کاربر رو اضافه می کنید و به همین دلیلی لیستی از لینکهای قدیمی این کاربر برایتان نمایش داده میشه.

settings.gif این آیکون برای اضافه کردن کاربر جدید و تغییر تنظیمات بالابین کاربرد داره. دقت کنید که بالابین فعلا روی اسم کاربرها کنترلی نمی کنه، بنابراین لطفا اسم درست رو وارد کنید.

این آیکونها زمانی که روبروی اسم یک کاربر هستند، روی اون کاربر اعمال می شن. سه آیکن بالای صفحه اما سراسری هستند.

نکته: اگر بدلیلی آدرس بالاترین رو خواستید تغییر بدهید، فایل Info.ini را با یک ویرایشگر متنی باز کنید.

بقیه امکانات بالابین واضح هستند. از همین صفحه می تونید نسخه های بعدی رو بگیرید.

تاریخچه:

۲ مهر ۱۳۸۶ – ۲۴ سپتامبر ۲۰۰۷: نسخه ۱٫۱ منتشر شد.

۲ مهر ۱۳۸۶ – ۲۴ سپتامبر ۲۰۰۷: نسخه ۱٫۲ منتشر شد. در این نسخه رابط کاربری بهبود داده شد.