14_8808201482_l600_s.jpgفارس می نویسد،

بانوان تهرانی خواستار استرداد قاتل ندا آقا سلطان به ایران شدند

جمعی از بانوان تهرانی با تجمع در مقابل سفارت انگلیس در تهران خواستار استرداد آرش حجازی قاتل ندا آقاسلطان به ایران شدند. …عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: … دیدیم که از این حادثه از جهات مختلف فیلمبرداری شد و گلوله شلیک شده به آقاسلطان بسیار ماهرانه به قلب وی شلیک شد که این امر مشخص می‌کند قاتل وی بسیار حرفه‌ای بوده است.

الهیان در ادامه تصریح کرد: امروز باید به افکار عمومی یادآور شویم که ملت ایران هنوز ظلم تاریخی انگلیس را از یاد نبرده است. انگلیسی که از سال ۱۹۱۷ تا ۱۹۱۹ با ایجاد سیاست‌های اقتصادی استعمارگرایانه در ایران موجب شد قحطی در کشور ما رواج پیدا کند و این امر موجب کشته شدن عده‌ بسیاری از مردم ایران شد… قراردادهای خیانت‌بار انگلستان و قطعه قطعه کردن کشور ایران هیچگاه از ذهن ملت ایران خارج نمی‌شود…

در ادامه این تجمع، بانوان تجمع‌کننده طوماری را با عنوان “از رژیم سلطنتی انگلستان می‌خواهیم هر چه سریع‌تر آرش حجازی قاتل ندا آقاسلطان را به جمهوری اسلامی ایران مسترد نماید و عوامل طراحی این قتل مظلومانه در سازمان مخوف و جهنمی MI6 را برای محاکمه به ایران تحویل دهند ” را امضا کردند. (تاکیدها از من)

اینکه این همه حرف ِ بدون سند زده شده را فراموش کنیم، اینکه کشور دوست و برادر “روسیه” هم قرارداد “خیانت بار” با ما بسته و هم با ما مستقیم جنگیده و ما حالا با هم دست برادری داده ایم را هم فراموش کنیم، من مانده ام “بانوان” گرامی چرا به فهرست خواسته هاشان “الغای رژیم منحوس طاغوتی انگلیس” را اضافه نکردند. شما که حرف ِ بی ربط ِ بدون سند می زنی، تا تهش برو. مگه باکی ات هست؟

عکس از فارس