کیهان – ۱۸ مهر ۱۳۸۷

یکی از بهترین و نیکوترین روش های همسرداری به طور کلی و شوهرداری به طور خاص آن است که زن و شوهر در شبانه روز سه وعده با یکدیگر تنها باشند: پیش از نماز صبح و سحرگاهان، هنگام چاشت(ظهر) و هم چنین بعد از نماز عشاء.( نور ۵۸)

آماده باش دایمی: یکی از حقوق مردان بر زنان …آن است که زن خود را همواره در حوزه مسائل جنسی آماده نشان دهد مگر در مواردی که دین از آن بازداشته است. البته در همان موارد خاص و ممنوع نیز به اشکال دیگر خود را درمعرض بهره برداری جنسی قرار دهد و زمینه های استمتاع شوهر را فراهم آورد به گونه ای که مرد هیچ احساس کمبود و نیاز جنسی نکند. این آماده باش هرچند که در آیه ۵۷ سوره نور نیز بیان شده ولی در روایات به شکلی مشخص مطرح شده است. در بسیاری از روایات بر این نکته تاکید شده که زن می بایست همواره درحالت آماده باش دایم جنسی باشد. (تاکید از من)

کیهان – ۱۴ اسفند ۱۳۸۵

اینکه زن و شوهری بخواهند مطیع تمایلات غریزی و خواهش های نفسانی باشند، خود سبب پیدایش ناملایمات و ناراحتی هایی می شود که فرجام آن جدایی ومتارکه است. (تاکید از من)

کیهان – ۳ اسفند ۱۳۸۵

گاهی به علت هوسبازی مردان، زندگی بر زنان تنگ می شود و قدرت دم برآوردن ندارند؛ زمانی پای عشق و هوس پاک یا آلوده وارد خانه ای می شود و گرمی خانواده را به سردی تبدیل می کند و زمانی هم بددهنی و بدگویی و بدرفتاریهای آنان، عرصه را بر طرفین تنگ می سازد. (تاکید از من)

نتیجه می گیرم،

راز زندگی ِ زناشویی ِ موفق سه بار “با هم تنها بودن” در روز است و زن باید همواره آماده ی ارضا تمایلات جنسی شوهرش باشد. این اما به معنی “مطیع تمایلات غریزی و خواهش های نفسانی” شدن و “هوسبازی مردان” هم نیست. و البته، بطرز شگفت آوری، ورود عشق، حتی از نوع “پاک” آن، به خانه، باعث سرد شدن خانواده می شود.

اصلا کاری به اینکه این ادعاها چه تعریفی از زندگی مشترک ارایه می دهند ندارم، فقط سوال من این است، آقای نویسنده ی این مطالب روزی چند قرص ویاگرا مصرف می کند که اینچنین در تحریک دائم است؟

(لینک مستقیم به ویدئو)

به قلم دیگری: آموزش قدم به قدم عرضه زن به مرد در کیهان

شرمنده ام از بی پردگی این پست