در آخرین پست در مورد پروفایلر، تعداد ِ وبلاگستانی های ثبت شده ۷۱۷ تا بود (ببینید:توییتر، وبلاگ ها و گوگل ریدر: سرویس های برتر در بین کاربران ایرانی فرندفید). حالا این عدد ۱۲۴۱ ه.

بطور خلاصه، روی کدی کار می کنم که صفحات وبلاگ ها، خوراک های اشتراکی، فرندفید، توییتر، دلیشس و سوراخ سنبه های دیگه رو قراره بگرده و ارتباطات رو پیدا کنه و بصورت پروفایل دربیاره. یک پروفایل مجموعه ای ه از وبلاگ (ها)، خوراکهای اشتراکی، و پروفایلها در سایتهای اجتماعی نظیر فیس بوک که به یک فرد تعلق داره علاوه بر این، پروفایلر اطلاعاتی در مورد ارتباطات بین پروفایلها هم جمع آوری می کنه، مثلا اینکه چه کسی لینک از وبلاگ چه کسی به اشتراک می گذاره و یا با چه کسانی در فرندفید ارتباط داره. واضح ه که این اطلاعات محرمانه است و جز گزارش های کلی چیزی از بانک داده ی پروفایلر منتشر نخواهد شد.

اینجا چند نگاه به این اطلاعات رو می بینید:

profiler_stuff.png

اول، سرویس هایی که بیشتر استفاده می شن: فرندفید، وبلاگ، گوگل ریدر، تویتر و دلیشس.

profiler_blogs.png

 وبلاگها کجا نوشته می شن؟ ۳۷% روی وردپرس، ۳۰% روی بلاگ اسپات، ۱۵% روی بلاگفا، ۳% روی پرشین بلاگ و ۱۴% روی سرویس های دیگر یا هوست های شخصی.

profiler_no_stuff.png

بعنوان آخرین منحنی این پست، این نوعی گزارش عملکرد ِ پروفایلر ه. همونطور که می بینید، حدود ۴۰% پروفایل ها فقط یک عنصر دارند. این یعنی یک وبلاگ یا یک خوراک اشتراکی که سیستم نتونسته اطلاعات دیگری در موردش پیدا کنه. نکته دیگه وجود پروفایلی ه که ۲۳ سرویس درش ثبت شده.