آقایی و خانمی که شما باشید، هر از چندگاهی نگاه می کنم به اینکه گوگل و یاهو اینجا رو منشا چی می دونن و جستجوگران ِ چه چیزهایی رو اینجا می فرستند. جونم برای شما بگه که، خب بله، اینجا فیلم سکسی حراج بگذاریم یا نگذاریم برای گوگل فرق نمی کنه. یعنی این همه افاضات ِ بسیار گنده گنده ی ما خلاصش برای گوگل شده سکس، البته در انواع گوناگون.

اما، داستان فقط این نیست. چهارمین موردی که ملت ِ محترم به دنبالش به اینجا کشیده شده اند و البته فحشی نثار ِ نویسنده “زبون” این اباطیل کرده اند adipex ه. حالا چی هست این موجود.

adipex_۱۱.png

جونم براتون بگه که ما که اهل این داستان ها نیستیم. پس، رفتیم سراغ ویکیپدیا، که اگر نبود نصف دانش دنیا پنچر می شد. حالا adipex چیه؟ قرص لاغری. گیریم که اینطور، اما ما رو چه به قرص لاغری؟ پس رسما از گوگل جواب خواستیم. پاسخ آمد که اینجا شما راجع بهش نوشتی. حالا از ما انکار از این آقا اصرار. اینجا که بود که فهمیدیم چه کلاهی سرمون رفته.

آقایی و خانمی که شما باشید، و وردپرس یا نرم افزار/پلاگین مجانی زرپ زرپ نصب می کنید، داستان این ه که بالاخره آدم ناکس همه جا هست دیگه. مدتها پیش، زمانی که پوسته قدیمی اینجا بار بود، رفیقی خبر داد که چه نشستی که داخل کد وبلاگت شده پر از ویاگرا و باقی ادوات سکسی-فرهنگی.

نتیجه اخلاقی-اجتماعی: هر از چندگاهی کد وبلاگ ِ گرامی رو یک سیری بفرمایید، ندونسته تبلیغ ِ کوفت و زهرمار نکنید.

این بود قصه امروز.