۶y۳vk۰۴۱.jpgدلاور دیروز ، دیوانه امروز – حیدریم

رضوان گفت: می گن : موجیه ! دیوونه است ! باید ازش دور شد . باید قرصهاش سر موقع به خوردش داد . باید دست و پاش رو به تخت بست … اسممو می خواید برای چی؟ بنویس زینب بلاکش! بنویس … یه زن. زنی که دلش برای شوهرش می سوزه. یه زن که نمی خواد شوهرشو طلاق بده. مگه چه گناهی کرده که طلاقش بدم؟ آدم کشته؟ چاقو کشی کرده؟ مواد فروخته؟ بابا جان رفته جنگ. رفته جبهه. از من و شما دفاع کرده. از من و شما. از ناموس شما.


اعمال فشار بر شرکت‌های سرویس‌دهنده اینترنت برای حذف سایت‌های “نامطلوب”
– جادی

وقتی که حماقت و جهالت پلیس تراژدی می آفریند
– آوای موج

داستان از این قرار است که این مرد بیچاره, رابرت دکانسکی که یک کلمه انگلیسی نمی دانسته به عنوان مهاجر به کانادا آمده بود تا به مادرش که چند سالی بود که در کانادا اقامت گزیده بود بپیوندد. مادرش اشتباها به او گفته بود که کنار چمدانها منتظر او بماند و رابرت که آشنا به فرودگاههای مختلف و قوانین آنها نبود متوجه نشد که مادرش اشتباه کرده و اصلا مادرش نمی توانسته به محل چمدانها وارد شود. (داستان با مرگ رابرت به پایان می رسد)

starzbunnies.pngمشاهداتی در مورد سفرهای استانی احمدی نژاد – کلاشینکف دیجیتال، از دست ندید!

…سیستم حضور مردم در سفرهای استانی احمدی نژاد به گونه یی شبیه مدل نماز جمعه ها است، به این معنی که حضار (که معمولاً در یک استادیوم جمع شده اند) با دو داربست تقسیم بندی می شوند، مقامات دولتی و سیاسی استان مربوطه، علما و نمایندگان مجلس و… در قسمت جلویی و نزدیک به جایگاه می نشینند و مردم عادی پشت داربست دوم جای می گیرند. …چیزی که جالب است و من خود شاهد آن بوده ام ایجاد نوعی رقابت پنهان و بعضاً شدید مردم عادی برای حضور در بخش جلویی جایگاه است. جلب توجه با در دست گرفتن پلاکارد، فریاد زدن، مورد خطاب مستقیم قرار دادن احمدی نژاد و… کارهایی است که مردم عادی برای آمدن به داربست جلویی انجام می دهند و دکتر احمدی نژاد هم معمولاً با اشاره دست، اذن ورود این افراد به پشت جایگاه و قسمت جلو را می دهد و در آنجا است که آقایان سعیدلو و زریبافان شکایت و گلایه یا نامه فرد مربوطه را گوش می کنند یا دریافت می کنند و…

مجوعه فیلمهای ۳۰ ثانیه ای رو نمی دونم دنبال می کنید یا نه. جدیدترین فیلم این مجموعه یک اقتباس خرگوشانه از فیلم “مارها در هواپیما” ست. ببینید.