نوشته هایی که درمورد ’ آگهی ’ هستند

آگهی – درباره‌ی وبلاگ حرف می‌زنیم

چی؟

انجمن ایرانی دانشگاه تورنتو یک میزگرد بین چهار نفر وبلاگ‌نویس با عنوان «پدیده‌ی وبلاگستان» برگزار کرده است. این چهار نفر آیدا احدیانی (پیاده‌رو)، آرش آبادپور (کمانگیر)، کارن مکوندی (یادداشت های توپ سرگردان) و حمید پرنیان (یادداشت‌های روزانه‌ی یک دزد) هستند.

کجا؟

The Bahen Centre for Information Technology, Room B024 University of Toronto 40 St. George Street (immediately south of Russell Street)

کی؟

شنبه ۱۵ ژانویه، ساعت ۲-۴

اطلاعات بیشتر را در این صفحه‌ی فیس‌بوکی ببینید.

آگهی: کارگاه شهروند-روزنامه نگاری

worksop_facebook.jpg

wordpress_icon.jpg

یکشنبه ۷ مارس کارگاه شهروند روزنامه نگاری Citizen Journalism از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر در دانشگاه تورنتو برگزار می شود. قرار است در این کارگاه من یکساعت درمورد وجه فنی وبلاگ نویسی حرف بزنم. خانم فرشته مولوی عزیز در مورد بهتر وبلاگ نوشتن حرف خواهد زد، نیک آهنگ کوثر روزنامه نگاری و روزنامه نگاری شهروندی را مقایسه می کند و پویا علاقه بند در مورد ساختن پادکست حرف خواهد زد. جزییات بیشتر را در این صفحه ی فیسبوک ببینید.

قصد دارم اول درمورد ساختن وبلاگ در وردپرس WordPress.com حرف بزنم و بعد درباره ی ساختن خوراک ِ برنری. درمورد شبکه های اجتماعی هم حرف خواهیم زد و سعی می کنم به راه انداختن وبلاگ روی دامنه ی شخصی هم بپردازیم. در مورد وبلاگ و فوتوبلاگ هم حرف خواهیم زد. اوایل هفته ی بعد اسلاید های برنامه را می سازم و با صلاحدید گردانندگان برنامه جایی که در دسترس باشد می گذارم.

مهلت ثبت نام ۳ مارس است و برنامه به فارسی برگزار می شود.

آگهی: یک پروژه برای یک برنامه نویس جاوا

یکی از دوستان احتیاج به برنامه نویس جاوا، ترجیحا در شهر رشت، داره. کار، که پرداخت مالی هم داره، انجام یک سری محاسبه روی یک فایل اکسل ه. مرحمت کنید ایمیل بزنید یا کامنت بگذارید.